Spelling Bee Competition

Autor: ANA Lipošćak Babić, 14. 11. 2019.

Natjecanje  se održalo 7.studenog 2019. u 16:00 sati u Gradskoj knjižnici u Zadru. Učenici su na natjecanje došli u pratnji bar jednog učitelja iz škole, a poneki i s barem jednim roditeljem. UČENICA SUNČICA GREGOV OSVOJILA JE 1.MJESTO U SVOJOJ KATEGORIJI ŠESTIH RAZREDA, TE JOJ U TO IME ČESTITAMO!!!

Županijsko stručno vijeće učitelja engleskog jezika je slijedom dogovora s učiteljima u svom planu i programu za ovu školsku godinu predvidjelo organiziranje natjecanja u sricanju riječi na engleskom jeziku za učenike čiji su učitelji proveli takvo natjecanje na razini škole u sklopu obilježavanja Europskog dana jezika. Natjecanje nije organizirano od strane AZOO već na razini Županijskog stručnog vijeća.

Dogovor za ovu aktivnost je postignut na prošlogodišnjem sastanku ŽSV zbog izuzetnih prednosti koje ona učenicima donosi u svladavanju pravopisa na engleskom jeziku.

Voditeljice Županijskog stručnog vijeća učitelja engleskog jezika Zadarske županije Ivana Troskot i Vanja Paleka zajedno s učiteljicom  Nancy Gjergja vodile su program.

Učiteljica Nancy Gjergja bila je ujedno i ispitivač cijelog natjecanja.

Učenici, koji su predstavljali našu školu OŠ Šime Budinića su:

- učenica 5.razreda Teodora Dragičević

- učenica 6.razreda Sunčica Gregov

- učenik 7.razreda Hanjun Song

Svi učenici su bili uspješni i dobili su nagrade.

« Travanj 2024 »