OBAVIJEST ZA RODITELJE I UČENIKE OSMIH RAZREDA

Autor: Administrator , 13. 7. 2020.

Lista odabranih programa obrazovanja zaključava se svim kandidatima u srijedu 22. srpnja 2020. nakon čega će u sustavu biti moguće dohvatiti prijavnicu. Prijavnica je obrazac koji sadrži konačnu listu prijavljenih obrazovnih programa, poredanih po prioritetima, a dostavlja se razredniku u osnovnoj školi koju učenik pohađa.

U četvrtak 23. srpnja 2020.  od 9 do 11 sati, učenici osmih razreda dužni su doći s roditeljem ili starateljem potpisati prijavnicu s konačnom listom prioriteta.

Ako nije u mogućnosti osobno doći u školu, učenik može sam dohvatiti prijavnicu sa svog sučelja iz sustava NISpuSŠ. Nakon što su učenik i roditelj/skrbnik ispisali i vlastoručno potpisali prijavnicu, slikana ili skenirana prijavnica se mora  dostaviti na e mail stručne službe strucnasluzbabudinic@gmail.com najkasnije do petka 24. srpnja 2020. do 9 sati.  Potpisanu prijavnicu elektroničkim putem može dostaviti samo roditelj/skrbnik I to, u pravilu, s elektroničke adrese koja je za kontakt navedena u e-Dnevniku.

Potpisivanje prijavnice s listom prioriteta ne jamči da će se kandidat i upisati na onaj izbor na kojemu je stekao pravo upisa u trenutku zaključavanja odabira odnosno ispisivanja prijavnice, već predstavlja njegovu konačnu odluku o poretku prijavljenih programa obrazovanja čime će potvrditi listu prioriteta odnosno odabir učenika.

Objavljivanjem  konačne ljestvice poretka 25. srpnja 2020. učenicima će biti omogućeno ispisivanje upisnice na svom profilu u aplikaciji upisi.hr  koju će od 27. srpnja trebati odnijeti u srednju školu u koju su se upisali.

Zbog trenutne epidemiološke situacije molimo vas da se pri dolasku u školu držite socijalne distance, stavite masku i ponesete svoju kemijsku olovku.

Za sve nejasnoće možete se javiti na mobitel stručne službe: 099 8069 021.

Redovito kontrolirajte svoje mjesto na ljestvicama poretka te preuzmite u prilogu hodogram koji će vam pomoći u praćenju važnih datuma i rokova.

Hodogram_redovni_ucenici.pdf (302.49 KB)

« Studeni 2020 »