Virtualna umjetnost i kultura

Autor: ANA LIPOŠĆAK, 10. 12. 2021.

U petak, 10. prosinca u našoj školi je održana radionica Zvuk u suradnji s Udrugom Hermes u Projektu Virtualna umjetnost i kultura. Radionica je odrađena online, pomoću tableta i Zooma s voditeljima iz Zagreba, a sudjelovali su učenici 4.c razreda s učiteljicom Petrom Paunović i profesoricom fizike Anom Lipošćak.  Cilj projekta Virtualna umjetnost i kultura zajedno je s učenicima osnovnih škola diljem Hrvatske provesti participativne online radionice na kojima će kroz prizmu povijesnih i umjetničkih tema obrađivati STE(A)M teme i time doprinijeti povećanju sudjelovanja učenika osnovnih škola na području RH u izvannastavnim aktivnostima. Na ovoj radionici učenici su obrađivali fizikalnu temu Zvuk te izrađivali čašofon, vakumirano zvono i  panovu frulu. Kako je bilo možete pogledati u fotogaleriji.

Popis udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Napomena: Grad financira sve druge obrazovne materijale osim kutije za tehničku kulturu (Profil Klett) i likovne mape.

« Srpanj 2022 »