Almost Austria

Autor: ANA LIPOŠĆAK, 8. 3. 2022.

Učenici 4.b razreda koji pohađaju nastavu njemačkog jezika pod mentorstvom predmetne učiteljice Nade Nekić, sudjelovali su u projekt Almost Austria kojeg je organizirala Austrijska knjižnica Dr. Alois Mock Zadar.

Riječ je o foto natječaju u kojem je zadatak bio istraživati, fotografirati motive i napisati što ih sve u njihovom okruženju podsjeća na Austriju, jednu od zemalja njemačkog govornog područja.

Fotografije i podatke sa motivima, te kratka obrazloženja na njemačkom jeziku poslani su na adresu Austrijske knjižnice.

Najbolje fotografije i radovi bit će izloženi online i na Sveučilištu Zadar, te nagrađeni.

S veseljem iščekujemo rezultate!

Autorica teksta: Nada Nekić, prof.

Popis udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Napomena: Grad financira sve druge obrazovne materijale osim kutije za tehničku kulturu (Profil Klett) i likovne mape.

« Srpanj 2022 »