Veliki uspjeh Mladih tehničara na državnom natjecanju

Autor: ANA LIPOŠĆAK, 16. 5. 2022.

Državno natjecanje Mladih tehničara održano je od 2.do 4. svibnja u Primoštenu. Na natjecanju je sudjelovalo dvoje učenika naše škole: Tonina Kolega i Frano Kolega pod mentorstvom Tamare Valčić. Učenica Tonina Kolega se natjecala u području Fotografija i osvojila 3. mjesto na državnom natjecanju.

Osim izvrsnog rezultata iz teorijskog dijela, Tonina je osvojila i visoke bodove iz praktičnog rada te usmene prezentacije rada.

Učenik Frano Kolega se natjecao u kategoriji elektronika i osvojio visoko 14.mjesto.

Trud Tonine i Frane kojeg su pokazivali sve godine došao je do izražaja. Učenici će kao nagradu dobiti sudjelovanje u ljetnoj školi tehničke kulture u Zadru. Tamo će vrijedno raditi, produbljivati svoja znanja i vještine, a vremena za odmor i sklapanje prijateljstva neće nedostajati.

Iskrene čestitke svima!

Popis udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Napomena: Grad financira sve druge obrazovne materijale osim kutije za tehničku kulturu (Profil Klett) i likovne mape.

« Srpanj 2022 »