"Điran" na državnoj smotri u Vinkovcima

Autor: Administrator , Jasmina Sandalić, 16. 10. 2019.

Naša učenička zadruga Điran sudjelovala je početkom listopada na 31. državnoj smotri učeničkih zadruga u Vinkovcima. Nakon velikog uspjeha u Rogoznici na međužupanijskoj smotri Zadarske i Šibensko-kninske županije, naši su zadrugari dobili čast braniti boje Zadra i predstavljati županijsko zadružno stvaralaštvo. Tema Zlato i srebro Zadra poslužila je kao izvrsna podloga za predstavljanje maštovitih proizvoda školskih zadruga naše županije, a ujedno i način da se prenese dašak zlatne zadarske kulturne baštine u daleke Vinkovce. Učenica Sara Pelaić, učiteljica Nina Dokoza i Mateja Jurjević, jedna od voditeljica zadruge, tijekom četiri dana druženja razmijenili su iskustva i korisne savjete s ostalim sudionicima smotre te na najbolji način promovirali rad naše učeničke zadruge.

« Studeni 2020 »