Nacionalno priznanje našoj školi, učenicima i učiteljima

Autor: Anita Mustać, 9. 6. 2022.

Naša škola, učenici i učitelji dobili su priznanje za obrazovanje za klimatsku budućnost!

Učenici naše škole pod mentorstvom učiteljica Anite Mustać, prof. biologije, Zrinke Klarin, prof. geografije, Tamare Valčić, prof. tehničke kulture, Irene Matulić, prof. informatike i Jadranke Dunatov, dipl. uč., sudjelovali su u prijavi za Green prix - nacionalnu nagradu za okoliš 2022. Green prix organiziran je u sklopu Greencajt festivala u organizaciji Ministarstva gospodarstva i održivog razvoja, Fonda za zaštitu okoliša i energetske učinkovitosti i Hrvatske gospodarske komore. Odabir na nacinalnoj razini održan je kroz različite kategorije: Dekarboniziraj zajednicu, Obrazovanje za klimatsku budućnost, Zelena kampanja, Zelena inovacija, Lokalna i regionalna samouprava kao pokretači zelenih promjena te Greenlider. Naša škola je dobila priznanje za svoj projekt "Održivi grad za zelenu budućnost" u kategoriji Obrazovanje za klimatsku budućnost. Svečana dodjela priznanja održana je 4. lipnja 2022. u Zagrebu.

Ponosni smo što je prepoznat naš rad u poticanju i razvijanju ekološke svijesti naših učenika od početka do završetka njihovog osnovnoškolskog obrazovanja.

Popis udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Napomena: Grad financira sve druge obrazovne materijale osim kutije za tehničku kulturu (Profil Klett) i likovne mape.

« Srpanj 2022 »