Članovi školskog odbora

Školski odbor Osnovne škole Šime Budinića Zadar konstituiran je 15.travnja 2021.godine na četverogodišnje mandatno razdoblje.

Članovi Školskog odbora su:

JAGODA GAUTA, stručna suradnica psihologinja  i  TOMISLAV PEHAR , učitelj  Glazbene kulture, predstavnici Učiteljskog vijeća

BLANKA ŠIMIĆEV, učiteljica Razredne nastave,  predstavnica zbora radnika

ANA PEJDO,  izvanredni  sveučilišni prof.,  predstavnica Vijeća roditelja

TINA JURJAKO, Viša stručna suradnica za kulturu i teh.kulturu, ŽELJKO PLETIKOSA, pomoćnik ravnatelja razvojne agencije. IVANA GUGLIELMINI, pomoćnica Pročelnika,  predstavnici osnivača - Grada Zadra .

Na konstituirajućoj sjednici  za predsjednicu Školskog odbora  izabrana je Blanka Šimićev, a za zamjenika predsjednika Željko Pletikosa.

Popis udžbenika za školsku godinu 2022./2023.

U prilogu "DOM" nalazi se tablica s popisom dodatnih obrazovnih materijala (likovne mape i kutije s priborom za Prirodu, Biologiju, Fiziku i Tehničku kulturu), koje roditelji trebaju nabaviti do početka školske godine 2022./2023.

« Lipanj 2022 »