Julian Assange -- HTML uradak

Ovo je kratak dokument napravljen u HTML-u koji biografski opisuje Juliana Assange-a; osnivača Wikileaks-a.

Stranicu su napravili Petar Mesić i Roko Čakarun.

assange.html

Programiranje u Scrtachu

Škola programiranja CODING GIANTS

Škola programiranja za učenike osnovnih škola

Autor: Irena Matulić, 10. 11. 2021. 09:27

Škola programiranja Coding Giants je brzorastuća inovativna škola iz Poljske s više od 50 podružnica u Poljskoj, Slovačkoj, Španjolskoj za edukaciju djece od 7 do 19 godina, koju je časopis Forbes prošle godine uvrstio na listu“30 under 30”.

U tijeku su upisi za kratke jesenske tečajeve programiranja i još stignete prijaviti dijete!

Tečajevi počinju idući tjedan i traju 5 tjedana. Održavaju se jednom tjedno po 95 minuta na kojima učenici kroz igru uče programirati u Minecraftu, Robloxu, Unityu, Glitchu, a nudimo i novi tečaj Youtuber Academy na kojem učenici uče kako kreirati videa na Youtubeu, kako dizajnirati u Canvi i kako streamati videa putem OBS plaftorme 🎬

Termine možete vidjeti na web stranici kad odaberete pojedini tečaj i upisati se! Kliknite ovdje!

Čekamo vas! 🚀🤗

Kao i uvijek, možete nas pratiti na Facebooku i Instagramu ako ne želite propustiti vijesti o našim tečajevima i radionicama 🙂

Pozdrav,

Coding Giants Hrvatska

w: codinggiants.hr
t:  +385 91 277 1117

INFORMATIKA

Uvodna riječ

Mjesto na kojem učenici mogu naći kvizove, materijale za vježbanje i dodatno obrađene nastavne sadržaje.

U cilju kvalitetne provedbe nastavnog procesa iz informatike i što dužeg ispravnog stanja informatičke opreme, učenici se moraju pridržavati PRAVILA PONAŠANJA U INFORMATIČKOJ UČIONICI

Pravila ponasanja.pdf

Kriteriji vrednovanja nastavnog predmeta informatika
Kriteriji&elementivrednovanja.docx

Popis udžbenika za školsku godinu 2022./2023.

U prilogu "DOM" nalazi se tablica s popisom dodatnih obrazovnih materijala (likovne mape i kutije s priborom za Prirodu, Biologiju, Fiziku i Tehničku kulturu), koje roditelji trebaju nabaviti do početka školske godine 2022./2023.

« Kolovoz 2022 »