Županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Administrator , 27. 2. 2024.

Na županijskom natjecanju iz matematike, koje je 26. veljače održano u Osnovnoj školi Sukošan,  sudjelovalo je čak četrnaest naših učenika koji su ostvarili izvrsne rezultate. Najbrojniji su bili učenici četvrtih razreda, od dvadeset sedam pozvanih četvrtaša naših je učenika bilo čak sedam: Andrija Viduka, Lovre Benić Midžić, Vid Pavičić i Šimun Radulić s mentoricom Marinelom Ivković, Melani Jelovčić s mentoricom Jadrankom Čikić, Toni Brkić s mentoricom Anteom Kolega i Luka Franić s mentoricom Anom Barabom. „Petaše“ je predstavljao Malik Agić  s mentorom Emirom Agićem. Učenike šestog razreda zastupali su Jeronim Markulin s mentorom Emirom AgićemVito Lav Baranović  s mentoricom Marinom Vidolin i Mia Končurat s mentoricom Jadrankom Nikolić GlavašRino Milinković i Helena Kosor uz mentoricu Jadranku Glavaš Nikolić natjecali su se u konkurenciji sedmih razreda i Lovro Kličković s mentoricama Marinom Vidolin i Marie Claire Bešlić u kategoriji osmih razreda.

Čestitke svim sudionicima, a  najboljima od najboljih želimo da se plasiraju na državnu razinu natjecanja:

1. Andrija Viduka, mentorica Marinela Ivković

3. Melani Jelovčić, mentorica Jadranka Čikić