4. razred

Astrid Lindgren napisala je zanimljivu knjigu Pipi Duga Čarapa. Nakon čitanja zabavite se uz igru asocijacija

(ppt. je pod priloženi dokumenti)

asocijacije-pipi1.ppsm

1. razred

2. razred

Pismo iz Zelengrada zanimljiva je priča u kojoj saznajemo kako nemarni postupci ljudi, poput bacanja smeća u šumu ili potok, može utjecati na vode, biljke, životinje i na ljude. Nakon čitanja zabavi se uz igru Pogodi tko sam. Tko otvori manje polja, a prepozna lik iz priče pobjednik je igre.

(ppt. je pod priloženi dokumenti)

7. i 8. razred

4. - 8. razred

3. razred

Nakon što ste pročitali knjigu Čudnovate zgode šegrta Hlapića hrvatske spisateljice Ivane Brlić Mažuranić i pogledali animirani istoimeni film, zaigrajte Hlapićoteku. Po uzoru na Kviskoteku, kviz Hlapićoteka se sastoji od četiri igre: abc pitalice, Pogodi tko sam, igra asocijacije i zadnje igra Tko zna, zna. Igrati mogu četiri igrača (ili ćetiri skupine) i jedan voditelj kviza.

Neka najbolji i najspretniji pobjedi!

Made with Padlet

Popis udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Napomena: Grad financira sve druge obrazovne materijale osim kutije za tehničku kulturu (Profil Klett) i likovne mape.

« Srpanj 2022 »