preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šime Budinića Zadar

Raspored informacija - predmetna nastava šk.g. 2019./2020.

VREMENIK INFORMACIJA ZA RODITELJE – predmetna nastava

 

  • Biljana Agić – utorak 7.sat (učionica biologije)
  • Nediljka Atelj – petak 7.sat (učionica njemačkog jezika)
  • Boris Banić – ponedjeljak 6.sat
  • Ivana Bašić – utorak 7.sat (učionica hrvatski jezik II)
  • Eleonora Bilać – srijeda 6.sat (učionica matematika I)
  • Ivanka Burazer – četvrtak 5.sat u ABCsmjeni (učionica kemije)
  • Marijana Dellavia – srijeda 7.sat (učionica vjeronauka)
  • Mateja Jurjević – ponedjeljak 6.sat (učionica hrvatskoga jezika I/II)
  • Ana Mariani Jokić – četvrtak 3.sat
  • Nancy Gjergja – utorak 7.sat (kabinet engleskoga jezika)
  • Jadranka Glavaš Nikolić – srijeda 3.sat (učionica matematika II)
  • Ana Džaja – utorak 7.sat (učionica engleskoga jezika)
  • Ivica Ivić – utorak 2.sat
  • Jaruška Stjepanek – utorak 5.sat(učionica matematika I)
  • Ane Kaćunić – srijeda 3.sat (učionica likovne kulture)
  • Zrinka Klarin – utorak 6.sat (učionica geografije)
  • Katja Kožul – utorak 6.sat (učionica hrvatskoga jezikaI)
  • Ana Lipošćak – utorak 3.sat (učionica fizike) DEF
  • Andreja Sutlović – ponedjeljak 5.sat
  • Roko Dujić – utorak 5.sat
  • Branka Marcelić Panjak – utorak 2.sat (učionica njemačkog jezika)
  • Blaženka Marčina – srijeda 7.sat (učionica vjeronauka)
  • Vlatka Čota – ponedjeljak 7.sat (učionica matematike I)
  • Irena Matulić – srijeda 5.sat (učionica informatike)
  • Anita Mustać – četvrtak 5.sat (učionica biologije)
  • Nada Nekić – srijeda 2.sat (učionica njemačkog jezika)
  • Fani Kotarac – četvrtak 2. sat (učionica engleskog jezika)
  • Majda Milić – četvrtak 7.sat (učionica engleskoga jezika I)
  • Tomislav Pehar – utorak 5.sat
  • Maja Škara – utorak 6.sat u DEF smjeni (učionica glazbene kulture)
  • Silvana Rados – četvrtak 7.sat
  • Jasmina Sandalić – ponedjeljak 7.sat (učionica hrvatskoga jezika I)
  • Mirjana Sorić – utorak 7.sat (učionica geografije)
  • Marija Šarić – ponedjeljak 7.sat (učionica povijesti)
  • Marta Torić – srijeda 6.sat (učionica vjeronauka)
  • Tamara Valčić – srijeda 6.sat (učionica tehničke kulture)

Raspored informacija razredna nastava - šk.g. 2019./2020.

Važne poveznice
Kalendar rada

4. varijanta

Vremenska prognoza
Vremenik natjecanja

Natjecanja i smotre u 2020.g

Svim učenicima puno sreće i znanja!!

Obavijest

Popis dopunskih nastavnih sredstava (radne bilježnice, zbirke zadataka, kutija za Tehničku kulturu, likovna mape, atlasi,…) za razrede koji ulaze u frontalnu provedbu kurikularne reforme (1. razred, 5. razred, Fizika, Kemija i Biologija u 7. razredu)

Ove troškove financira Grad Zadar.

OBAVIJEST ZA RODITELJE

Popis udžbenika za šk. god. 2019./2020.

U školskoj godini 2019./2020. sredstvima državnog proračuna nabaviti će ae svi udžbenici obveznih i izbornih predmeta. Troškove nabave dopunskih nastvanih materijala djelomično financira Grad Zadar.

Zato sto volim Zadar

KORISNI LINKOVI

 

 

Zakoni i pravilnici

Zakone i pravilnike možete pronaći na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje

Priloženi dokumenti:
Zakon o odgoju i obrazovanju.pdf

BONTON

"Skockajte web! 2012"

NAŠA WEB-STRANICA U FINALU NAJBOLJIH NA NATJECANJU  "SKOCKAJTE WEB 2012"

Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Prvi glas Budinića

Čitamo mi, u obitelji svi 2012./2013.

Stop nasilju među djecom!

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 4. 2010.

Ukupno: 955712
CMS za škole logo
Osnovna škola Šime Budinića Zadar / Put Šimunova 4, HR-23000 Zadar / www.os-sbudinica-zd.skole.hr / ured@os-sbudinica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju