Naši učenici osvojili su 1. mjesto na međunarodnom natjecanju EU-CONEXUS te su dobili vrijedne nagrade

Autor: Anita Mustać, 23. 11. 2021.

Naši prošlogodišnji osmaši: Petra Marušić, Ivona Rukavina, Stipe Kasun i Bartol Cuković te njihova mentorica Anita Mustać, prof. biologije pobijedili su ovog proljeća na EU-CONEXUS Međunarodnom natjecanju učenika Misli pametno, kreiraj zeleno. Učenici su na engleskom jeziku, službenom jeziku natjecanja, predstavili svoj projekt pod nazivom Quality of life on the coast - Zadar waterfront and sustainable development.

U organizaciji Sveučilišta u Zadru učenicima su uručene nagrade za uspješno sudjelovanje na natjecanju i osvojeno prvo mjesto. Našu školu posjetile su prorektorica za studije i studente prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić, Kata Barać prof., voditeljica projekta i Ana Knežević Čače, dipl. oec, voditeljica projekta. Ravnateljica Jagoda Galić srdačno je pozdravila sve sudionike ovog svečanog prijema, a prorektorica prof. dr. sc. Balić-Nižić zaželjela je našim, sada već bivšim, učenicima uspješan nastavak školovanja.

Na kraju ovog posjeta učenicima su uručene vrijedne i zaslužene nagrade, električni romobili. Svakako je za njihov nastavak školovanja važna misao kako se trudom, zalaganjem i željom za novim znanjima i iskustvima može puno postići i ostvariti.

Želimo našim učenicima, jer oni će uvijek ostati „naši“, uspješan nastavak daljnjeg školovanja.

Popis udžbenika za školsku godinu 2021./2022.

Napomena: Grad financira sve druge obrazovne materijale osim kutije za tehničku kulturu (Profil Klett) i likovne mape.

« Srpanj 2022 »