preskoči na sadržaj

Osnovna škola Šime Budinića Zadar

Vremenik informacija predmetne nastave 2018./2019.

 

Redni

broj

 

IME I PREZIME

 

 

DAN U TJEDNU

 

SAT / UČIONICA

1.

Biljana Agić

petak

7.sat (učionica biologije)

2.

Nediljka Atelj

petak

7.sat (učionica njemačkog j.)

3.

Boris Banić

ssrijeda

7 .sat ( kabinet TZK )

4.

Ivana Bašić

utorak

6.sat (učionica hrvatski 2)

5.

Eleonora Bilać

ponedjeljak

6.sat (učionica matematike )

6.

Ivanka Burazer

utorak

7.sat (učionica kemije )

7.

Marijana Dellavia

srijeda

6.sat (učionica vjeronauka)

8.

Mateja Jurjević

četvrtak

6.sat (učionica hrvatski 1)

9.

Kristina Kordić

četvrtak

7.sat (učionica vjeronauka)

10.

Nancy Gjergja

ponedjeljak

7.sat (učionica engleski 1)

11.

Jadranka Glavaš-Nikolić

petak

6.sat (učionica matematike)

12.

Ana Džaja

srijeda

7.sat (učionica engleski 1)

13.

Ivica Ivić

četvrtak

7.sat (učionica povijesti )

14.

Jaruška Stjepanek

ponedjeljak

7.sat (učionica matematike)

15.

Andrea Lovrin

ponedjeljak

7 .sat (učionica likovne kulture)

16.

Zrinka Klarin

ponedjeljak

7.sat (učionica geografije)

17.

Katja Kožul

ponedjeljak

7.sat (učionica hrvatski  2 )

18.

Ana Lipošćak

utorak

6.sat (učionica fizike) DEF

19.

Andreja Sutlović

srijeda

5.sat (učionica engleski 1)

20.

Roko Dujić

četvrtak

7.sat ( kabinet TZK )

21.

Branka Marcelić-Panjak

petak

7.sat (učionica njemačkog)

22.

Blaženka Marčina

utorak

6 .sat (učionica vjeronauka)

23.

Vlatka Čota

ponedjeljak

7.sat (učionica matematike)

24.

Irena Matulić

ponedjeljak

7.sat (učionica informatike)

25.

Anita Mustać

ponedjeljak

7.sat (učionica biologije)

26.

Nada Nekić

ponedjeljak

5.sat (učionica hrvatski 1 )

27.

Fani Paleka

ponedjeljak

7.sat (učionica engleski 2)

28.

Majda Milić

srijeda

7 .sat (učionica engleski 2)

29.

Tomislav Pehar

ponedjeljak

7.sat (učionica glazbene kulture)

30.

Antonija Topić

ponedjeljak

2 .sat (učionica glazbene kulture)

31.

Silvana Rados

utorak

7.sat (učionica hrvatski 1 )

32.

Jasmina Sandalić

četvrtak

7.sat (učionica hrvatski 2 )

33.

Mirjana Sorić

četvrtak

7.sat (učionica geografije)

34.

Marija Šarić

ponedjeljak

6.sat (učionica povijesti)

35.

Marta Torić

četvrtak

6.sat (učionica vjeronauka)

36.

Tamara Valčić

srijeda

7.sat (učionica tehničkog odgoja)

37.

Željko Vidović

petak

7. sat; ( učionica informatike)


Važne poveznice
OBAVIJEST ZA RODITELJE

Popis udžbenika za šk. god. 2018./2019.

Vremenska prognoza
Vremenik natjecanja

Natjecanja i smotre u 2018.g

Svim učenicima puno sreće i znanja!!

Zato sto volim Zadar

KORISNI LINKOVI

 

 

Zakoni i pravilnici

Zakone i pravilnike možete pronaći na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje

BONTON

"Skockajte web! 2012"

NAŠA WEB-STRANICA U FINALU NAJBOLJIH NA NATJECANJU  "SKOCKAJTE WEB 2012"

Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Vremenska prognoza

Prvi glas Budinića

Čitamo mi, u obitelji svi 2012./2013.

Stop nasilju među djecom!

ANKETA
Učite li njemački jezik?




 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 4. 2010.

Ukupno: 904327
CMS za škole logo
Osnovna škola Šime Budinića Zadar / Put Šimunova 4, HR-23000 Zadar / www.os-sbudinica-zd.skole.hr / ured@os-sbudinica-zd.skole.hr
preskoči na navigaciju